Оголошення конкурсу

з відбору суб'єктів оціночної діяльності

для проведення незалежної оцінки майна,

 що перебуває у спільній власності територіальних громад

 сіл та селищ Новоархангельського  району

Новоархангельська районна рада оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності.

Назва та об’єкт оцінки: Новоархангельська центральна районна лікарня, основні засоби. 

Найменування балансоутримувача об’єкта оцінки: Новоархангельська центральна районна лікарня.  

Місцезнаходження об’єкта оцінки:  вул. І.Сірка, 15, с. Торговиця, Новоархангельський район, Кіровоградська область, 26106.

Мета проведення оцінки : проведення реорганізації шляхом перетворення Новоархангельської центральної районної лікарні в комунальне некомерційне підприємство Центральна районна лікарня Новоархангельської районної ради 

Телефон, факс замовника конкурсу: (05255) 2-10-37.

Електронна адреса замовника конкурсу: nrrada@i.ua.

Замовник робіт з оцінки: Новоархангельська районна рада (26100, смт. Новоархангельськ, вул. Центральна, 31).

Особа-платник робіт з оцінки: Новоархангельська центральна районна лікарня (26106, вул. І.Сірка, 15, с. Торговиця, Новоархангельський район, Кіровоградська область).

Конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності буде здійснюватися відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для здійснення незалежної оцінки об’єктів комунального майна, затвердженого рішенням районної ради від 25.10.2019 року №328 та розробленого на підставі Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого наказом Фонду державного майна України 31.12.2015 № 2075, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15.01.2016 за № 60/28190, (далі – Положення). До участі в конкурсі допускаються претенденти, які діють на підставі чинних сертифікатів суб’єкта оціночної діяльності, виданих відповідно до Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», якими передбачено провадження практичної діяльності з оцінки майна за напрямами оцінки майна та спеціалізаціями в межах таких напрямів, що відповідають об’єкту оцінки. Претенденти для участі в конкурсі мають надати до виконавчого апарату Новоархангельської районної ради конкурсну документацію, яка складається з конкурсної пропозиції та підтвердних документів.

До підтвердних документів належать:

  • заява про участь у конкурсі з відбору суб'єктів оціночної діяльності за встановленою формою (додаток 1);
  • копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі і яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна;
  • копія сертифіката суб'єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України;
  • інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та залучаються ним, з незалежної оцінки майна тощо) (додаток 2);

документи, що підтверджують досвід учасника конкурсу та оцінювачів, які перебувають у трудових відносинах із таким учасником конкурсу та будуть залучені до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку і  висновку про вартість об`єкта оцінки, з оцінки об`єкта оцінки (копії актів приймання – передавання робіт з оцінки об`єкта оцінки) Усі документи та копії документів посвідчуються підписом керівника суб’єкта оціночної діяльності та скріплюються печаткою (за наявності). Конкурсна пропозиція претендента подається в запечатаному конверті і має містити пропозиції щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт (у календарних днях). Термін виконання оцінки об’єкта не повинен перевищувати 10 календарних днів.

Конкурс відбудеться через 15 календарних днів після опублікування цієї інформації на офіційному сайті районної ради о 9.00 за адресою: смт. Новоархангельськ, вул. Центральна, 31, в залі засідань Новоархангельської районної ради. Конкурсна документація подається за вказаною адресою в приймальну Новоархангельської районної ради з 9.00 до 16.00 години. Кінцевий термін подання документів за чотири робочих дні до оголошення дати проведення конкурсу (включно). На конверті необхідно зробити відмітку «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності», а також зазначити назву об’єкта оцінки, на оцінку якого подано заяву на участь у конкурсі, та назву суб’єкта оціночної діяльності, який подає заяву.