13 січня 2016

13 січня 2016 року в залі засідань районної ради відбулася позачергова сесія депутатів Новоархангельської районної ради VII скликання.

На сесії були розглянуті питання про внесення змін до бюджету району на 2016 рік. По всіх питаннях прийняті відповідні рішення.

 

 

 

 

 


31 грудня 2015 року на центральній площі селища відбулося святкування Нового року, для мешканців селища, що зібрались біля новорічної ялинки було організоване театральне вітання, проводились конкурси в яких брали участь всі охочі.

З новорічними привітаннями до громади виступив голова 

Новоархангельської районної ради Олег Миколайович Сова, голова райдержадміністрації Дмитро Андрійович Зубов, селищний голова Юрій Павлович Шамановський.

 
 

 


                                                                    


Шановні Новоархангельці!

Від щирого серця вітаю Вас з наступаючим 2016 роком та Різдвом Христовим!

Новий рік – це рік нових можливостей, випробувань і очікувань. Бажаю,   щоб кожен день був наповнений міцним здоров’ям, відчуттям щасливої долі, душевного спокою та наснаги.

Хай рік прийдешній додасть усім нам нових сил, принесе нові сподівання та втілення заповітного. Хай множаться сімейним щастям, щирою любов’ю, гараздами та достатком ваші оселі.

Нехай чарівність новорічної ночі, тайна коляди та божественні миттєвості Різдва дарують Вам життєву силу і натхнення на добрі справи, здійснення усіх задумів та сподівань, професійних досягнень та творчих здобутків.

 

З повагою голова

Новоархангельської районної ради                   Олег Сова


25 грудня 2015

25 грудня 2015 року о 10 годині ранку в залі засідань районної ради відбулася друга сесія районної ради сьомого скликання.

                        На початку сесії голова районної ради О.Сова вручив депутатам сьомого скликання значки та посвідчення депутата, та закликав відповідально виконувати покладені на них обов’язки.

 

На порядок денний виносяться наступні питання:

1. Про програму економічного і соціального розвитку Новоархангельського району на 2016 рік.

2. Про районну програму енергоефективності та енергозбереження  на  2016-2018 роки.

3. Про програму розвитку інвестиційної діяльності в Новоархангельському районі на 2016-2020 роки.

4. Про  затвердження Комплексної програми захисту населення Новоархангельського району від впливу іонізуючого випромінювання на 2016-2018 роки.

5. Про внесення змін до рішення Новоархангельської районної ради від 24 липня 2015 року №346 «Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок, що надаються в оренду на території Новоархангельського району Кіровоградської області».

6. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сіл Вільшанка, Шляхове Вільшанської сільської ради Новоархангельського району Кіровоградської області.

7. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок, що надаються в оренду на території Новоархангельського району Кіровоградської області.

8. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок, що надаються в оренду на території Новоархангельського району Кіровоградської області.

9. Про списання майна спільної власності територіальних громад сіл та селища району.

10.  Про надання дозволу на спільне утримання частини приміщення, що є комунальною власністю територіальної громади сіл та селища району.

11. Про договори оренди.

12. Про Регламент Новоархангельської районної ради.

13. Про Положення про постійні комісії районної ради.

14. Про Положення про президію Новоархангельської районної ради.

15. Про утворення президії Новоархангельської районної ради.

16. Про затвердження структури та чисельності Новоархангельської районної ради на 2016 рік.

17. Про встановлення надбавки, надання матеріальної допомоги та преміювання голови районної ради у 2016 році.

18. Про встановлення надбавки, надання матеріальної допомоги та преміювання заступника голови районної ради у 2016 році.

19. Про план роботи районної ради на 2016 рік.

20. Про районний бюджет на 2016 рік.

По всіх питаннях прийняті відповідні рішення

 


 

19 грудня 2015

http://novoarh.kr-admin.gov.ua/foto/2012151.jpghttp://novoarh.kr-admin.gov.ua/foto/201215.jpgВ приміщенні дитячої спортивної школи  відбулася дружня товариська зустріч з футзалу серед учнів 2005 року та учнів 2003-2004 років народження з ровесниками із Новоукраїнки, яка була приурочена до Дня Святого Миколая. Серед молодших виграли учні з Новоукраїнки з рахунком 12:8, а переможцями в старшій віковій категорії були учні з Новоархангельська з рахунком 14:5.

Учасників змагань привітали з Днем Святого Миколая та вручили подарунки голова районної ради Олег Сова та голова районної державної адміністрації Дмитро Зубов.

 


18 грудня 2015

З Днем Святого Миколая

За ініціативи голови районної державної адміністрації Дмитра Зубова та голови районної ради Олега Сови до школи естетичного виховання дітей були запрошені діти інваліди, діти позбавлені батьківського піклування.

З нагоди Дня Святого Миколая, для учасників зібрання, силами учнів та педагогічного колективу школи естетичного виховання підготовлено урочисте дійство та святковий концерт.

З вітальними словами до дітей звернувся настоятель храму Святого рівноапостольного князя Володимира митрофорний протоієрей Ілля Сович, який розповів історію зародження свята, а також вручив дітям святкові подарунки.

http://novoarh.kr-admin.gov.ua/foto/3_18122015.jpgДо присутніх звернулися голова районного парламенту дітей Галина Шамановська та заступник голови парламенту Олександра Грозян. У рамках проекту "Подаруй дитині радість", яку проводив парламент дітей, було зібрано м`яку іграшку. Всі учасники дійства отримали від них іграшки в подарунок.

Для обдарованих дітей, які брали участь в концерті, від імені районної державної адміністрації та районної ради були також вручені подарунки.

 

 


11 грудня 2015

11 грудня відбулися урочистості з нагоди відзначення 50 річчя Новоархангельського дошкільного закладу №1 «Ромашка». На святі були присутні всі покоління працівників закладу, з вітальними словами до присутніх виступили заступник голови районної ради Р.Ю. Садіков, селищний голова Ю.П. Шамановський, методист по дошкільній освіті відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Н.В. Гончар, голова батьківського комітету В.В. Зубова, представник фонду С.Л. Тігіпка О.П. Поліщук, до вітань гості додали подарунки. 

Вихованці закладу виступили до присутніх з святковими вітаннями. 

 

 


8 грудня 2015

8 грудня 2015 року в залі засідань районної ради відбулися урочистості з нагоди дня місцевого самоврядування. Голова районної ради Олег Сова привітав з професійним святом керівників територіальних громад, керівників установ та всіх працівників органів місцевого самоврядування, в своєму виступі Олег Миколайович наголосив, що майбутнє держави та наших громад неможливе без розвитку місцевого самоврядування. Органи місцевого самоврядування відіграють важливу роль у демократизації суспільства, є найближчим до мешканців територіальної громади та несуть велику відповідальність за забезпечення належних умов проживання своїх мешканців.

Також до привітань приєднались перший заступник голови Новоархангельської райдержадміністрації Т.М. Скрипка, та селищний голова Ю.П. Шамановський.

Спільними грамотами районної ради та райдержадміністрації було нагороджено Будника П.А. – керуючого справами Новоархангельської районної ради, Заграничну С.М. – спеціаліста  І категорії фінансово-господарського відділу Новоархангельської районної ради, Михайлевського В.А. – Кальниболотського сільського голову, Попка М.В – Кам’янецького сільського голову, Шевченко Г.М. – секретаря Покровської сільської ради, Шамановську Н.В. – секретаря Новоархангельської селищної ради.


4 грудня 2015

4 грудня 2015 року в залі засідань районної ради відбулись урочисті заходи з нагоди Дня  Збройних Сил України та Дня волонтера за участю керівництва райдержадміністрації, районної, селищної ради, учасників антитерористичної операції, представників райвійськомату,трудових колективів установ, організацій, учнівської молоді району.

Зі словами подяки до учасників антитерористичної операції, військових, та волонтерів звернулись заступник голови райдержадміністрації Лариса Поліщук,  заступник голови районної ради Руслан Садіков, районний військовий комісар Андрій Лисенко, Новоархангельський селищний голова Юрій Шамановський, які подякували за мужність та відвагу наших земляків під час проведення антитерористичної операції на Сході України. Вони наголосили на значній ролі волонтерів та громадських організацій району в забезпеченні військових частин Збройних Сил України у продуктах харчування, військовому спорядженні, одязі, транспорті та інших необхідних речах.

Також перед присутніми виступив волонтер району Сергій Цвень, який подякував учасникам антитерористичної операції за проявлену мужність  і патріотизм та громаді району, яка всіляко допомагала і допомогає нашим хлопцям, які несуть військову службу, та тим, що демобілізовані з лав Збройних Сил України.

Приємну місію здійснили Лариса Поліщук та Руслан Садіков, які  вручили державну нагороду від Президента України учаснику антитерористичної операції Миколі Чухно, а  іншим - грамоти райдержадміністрації та районної ради.

Андрій Лисенко з нагоди Дня Збройних Сил України вручив грамоти районного військового комісаріату учасникам антитерористичної операції.

Продовжився захід виступами учнів школи естетичного виховання та колективу районного будинку культури.

 


01 грудня 2015

01 грудня 2015 року в залі засідань районної ради відбулася колегія за в якій взяли участь  голова районної ради Олег  Сова, голова райдержадміністрації Дмитро Зубов,  керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації,  територіальних органів міністерств і відомств України в районі, селищний та сільські голови.

На засіданні колегії розглянуто наступні питання:

1.Про підсумки економічного і соціального розвитку району у січні-вересні 2015 року.

2.Про підсумки виконання місцевих бюджетів Новоархангельського району у січні-вересні 2015 року.

За результатами розгляду та обговорення питань порядку денного, колегія райдержадміністрації ухвалила відповідні рішення.

 


27 листопада 2015

 

27 листопада 2015 року відбулося друге пленарне засідання першої сесії районної ради VII скликання.

На сесії шляхом таємного голосування було обрано заступника голови районної ради Садікова Руслана Юрійовича члена радикальної партії Олега Ляшка.

Також депутатами  ради утворено чотири  постійні комісії районної ради та обрано їх голів, та затверджено  план роботи районної ради на грудень 2015 року.

 

 

 

 


   20 листопада 2015

  20 листопада в районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи, в заході взяли участь голова районної ради О. Сова, керівництво адміністрації, селищної ради, представники трудових колективів підприємств, установ, організацій та громадськість району.

Розпочались урочисті заходи хвилиною мовчання по загиблих  під час революції Гідності на майдані Незалежності в м.Києві.

 

http://novoarh.kr-admin.gov.ua/foto/201115.jpg

Перед учасниками зібрання виступили голова районної ради Олег Сова, Новоархангельський селищний голова Юрій Шамановський, заступник голови районної організації політичної партії ВО “Свобода” Євген Козакул, які акцентували увагу присутніх на ролі українського народу в боротьбі за демократичні цінності та   запровадження європейських стандартів життя в Україні. А також наголосили,  що необхідно цінувати та пам”ятати подвиг Героїв Небесної Сотні, які відстоювали інтереси громадянського суспільства у прагненні до Гідності та Свободи і європейського вибору нації.

Для учасників заходу було організовано перегляд документального фільму “Зима в вогні”, в якому відтворені криваві події в період листопада 2013  року та лютого 2014

 року.

Настоятель Свято Володимирівського храму смт. Новоархангельськ протоієрей Ілля Сович провів панахиду за убієнними Героями Небесної Сотні та загиблими

 учасниками антитерористичної операції на Сході України, які відстоювали суверенність, незалежність української держави.


13 листопада 2015

У переддень свята Дня працівників сільського господарства в районному будинку культури вшановували кращих аграріїв району.

З вітальними словами до учасників зібрання звернулись голова районної ради Олег Сова та голова районної державної адміністрації Дмитро Зубов.

Вони привітали працівників аграрної галузі та вручили  нагороди передовикам сільськогосподарського виробницитва.

Присутні тепло вітали Заслуженого працівника сільського господарства, голову ТОВ ім. Гагаріна Коваленка Миколу Миколайовича, якому  присвоєно звання професора Кіровоградського національного технічного університету.

Привітання звучали також від керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації, які тісно співпрацюють з керівниками господарств. Урочистості завершилися святковим концертом.

 


12 листопада 2015

      12 листопада 2015 року відбулася сесія районної ради VІІ скликання. Голова районної виборчої комісії О.С. Ремезовська зачитала прізвища новообраних депутатів райради та привітала їх з обранням. Нинішній склад депутатів включає 26 осіб згідно нового законодавства (раніше було 44). На пленарному засіданні були присутні 25 депутатів.

        На порядок денний були винесені наступні питання: обрання голови районної ради, заступника голови районної ради, членів постійних комісій. Було також обрано лічильну комісію.

        Виступив голова райдержадміністрації Д.А. Зубов. Він розповів про спільну роботу адміністрації та районної ради, про те, що вдалося досягти, а над чим потрібно працювати. Наголосив на консолідації депутатів районної ради. Бо, незважаючи на представництво різних політичних сил, у райраді, потрібно працювати над соціальним та економічним розвитком району.

        Було запропоновано кандидатури на посаду голови районної ради. Д.А. Зубов запропонував кандидатуру нині діючого голови райради О.М. Сови. Депутат райради М.В. Баліцький запропонував обрати на цю посаду О.І. Щербакова.

 Депутати з різних партій висловили свою думку щодо цих кандидатур. У таємному голосуванні взяли участь 25 депутатів. З них за О.М. Сову проголосувало 20 депутатів, за О.І. Щербакова — 5. Переважною більшістю голосів головою Новоархангельської районної ради обраний Олег Миколайович Сова. Депутати привітали його з цієї нагоди.

          Так як сесія не була закінчена, обрання заступника голови районної ради, членів постійних комісій районної ради відбудеться на другому пленарному засіданні цієї сесії.


25 вересня 2015

25 вересня 2015 року в залі засідань Новоархангельської районної ради відбулося засідання колегії райдержадміністрації в якій взяв участь голова районної ради Олег Сова.

 На колегії були розглянуті питання - Про готовність господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2015/2016 року, та про стан виплати заробітної плати в районі.

 


17 вересня 2015

17 вересня 2015 року в Новоархангельську стартував військово-польовий збір учнів 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів району. Перші три денні військово-патріотичні табори для учнів 11 класів цього року пройшли в Новогородківському, Знам’янському та Олександрійському районах за сприяння райдержадміністрацій, ПТУ №36, обласної федерації панкратіону України, третього полку спеціального призначення, центру медико-психологічної реабілітації "КОМПАС".

Військово-польові збори в Новоархангельському районі також проводилися відповідно до проекту голови Кіровоградської обласної адміністрації «Захисник Кіровоградщини».

В даному заході з 56 учнів взяли участь 49.  Військово-польові збори проходили впродовж трьох днів, відповідно до програми заходів, за участю координатора проекту Олега Вєтрова  (саме за його ініціативи проведено перші військово-патріотичні табори в Кіровоградській області, які були активно підтримані головою Кіровоградської ОДА Сергієм Кузьменком), та двох інструкторів з техніко-тактичної підготовки та прикладного панкратіону. Крім того, було залучено 6 кваліфікованих учителів предмету «Захист Вітчизни», медичну службу Торговицької ЦРЛ. Діти пройшли навчання з стройової, тактико-технічної та спеціальної підготовки, а також навчання з надання першої медичної допомоги в умовах ведення бою, транспортування поранених.

На закінчення зборів було винесено здачу заліку з фізичної підготовки та залік зі стрільби з пневматичної гвинтівки. Най активніших учасників нагороджено спільними Грамотами райдержадміністрації та районної ради.

Активну участь у підготовці до якісного проведення зборів та втілення в життя проекту голови Кіровоградської облдержадміністрації  «Захисник Кіровоградщини» на території Новоархангельського району взяли голова районної ради Олег Миколайович Сова та голова райдержадміністрації Дмитро Андрійович Зубов

 


15 вересня 2015

15 вересня 2015 року пройшли урочистості присвячені 60 річчю з дня введення в експлуатацію Новоархангельської гідроелектростанції, в цій події взяли участь

 

люди які стояли у витоків будівництва устаткування та відкриття ГЕС. На цій події був присутній голова Новоархангельської районної ради Олег Сова, він відзначив грамотами працівників гідроелектростанції.

 

 
 

 

14 вересня 2015

14 вересня 2015 року в залі засідань Новоархангельської районної ради відбулася планова апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів. На нараді були розглянуті питання підготовки приміщень до опалювального періоду, в нараді взяв участь голова районної ради О.М. Сова.

 

 


13 вересня 2015

13 вересня 2015 року на центральному стадіоні селища відбулася чергова зустріч чемпіонату області з футболу між командами «Арсенал»(Новоархангельськ) та «Вись»(Мала Виска), яку відвідали голова районної ради Олег Сова, та голова РДА Дмитро Зубов. Гра закінчилась з рахунком 3-0 на користь місцевої 

команди. Слід зазначити, що участь новоархангельської футбольної команди в чемпіонаті області стала можливою за сприяння та фінансової підтримки

 голови районної ради та голови РДА. Керівництво району не на словах, а на ділі демонструє підтримку в розвитку спорту в районі.

 
 
 
 
 
 

 

12 вересня 2015

12 вересня 2015 року в селищі Новоархангельськ на центральному стадіоні відбулося районне спортивне свято «Краще спортивне село Новоархангельщини» в якому прийняли участь сім команд які представляли сільські ради району. З вітальними словами до присутніх звернувся заступник голови Новоархангельської районної ради Анатолій Грох. Крім того він поздоровив та відзначив вітальними грамотами ветеранів та діючих тренерів нашого району. Перемогу в змаганнях святкувала команда Торговицької сільської ради.  

 


8 вересня 2015

8 вересня 2015 року відбулося засідання Координаційного центру надання допомоги учасникам АТО та членам їх сімей, на якому були розглянуті питання прискорення надання земельних ділянок на території Новоархангельського району учасникам АТО. На засіданні були присутні голова районної ради О. Сова та консультант голови з питань юридичного забезпечення О.Зубець.

 

 

 


 

Привітання голови Новоархангельської районної ради Олега Сови до 24-ї річниці незалежності України

       Дозвольте мені від імені Новоархангельської районної ради депутатського корпусу та від себе особисто сердечно привітати вас з 

 

національним святом – Днем Незалежності України, з двадцять четвертою річницею!

Сьогодні День незалежності України є результатом тисячолітньої боротьби українського народу за право мати свою національну державу, яка повинна стати запорукою успішного культурного і політичного розвитку суспільства.

Незалежність нашої держави стала реальністю. Україна має свій герб, прапор, Гімн і державну мову.

Проте боротьба за національну культуру, за українську мову, а відтак і за державу – ще попереду.

Страдницький шлях українців вимощений тисячами і мільйонами життів, покладених на вівтар свободи. Ізнову наша свобода під загрозою. Найкращі сини України звільняють нашу землю від російського окупанта. На жаль, не обходиться без жертв. Загинули в зоні АТО наші земляки: Солонар Максим, Сурженко Сергій, Покрищенко Коля, Томак Коля, Довгий Коля, Аліщенко Іван.

Схилімо сьогодні низько голови перед тими, хто був замучений і закатований за національну ідею, за те, що до останнього подиху був українцем, патріотом своєї землі, свого народу.

 Вклонімося усім тим, хто віддав своє життя за волю України і тим, хто загинув, захищаючи Майдан, і тим хто поліг смертю хоробрих в бойових діях на Сході!

 

Щиро бажаю всім міцного здоров’я, мирного неба, родинного щастя! Нехай віра в найкраще окрилить політ в майбуття нашої рідної України

             Голова Новоархангельської

             районної ради                                                             О.Сова


Привітання на день державного прапора України

Шановні Новоархангельці!
Від щирого серця вітаю вас із Днем Державного Прапора України!
З того часу, як над країною офіційно було піднято синьо-жовтий прапор, ми пережили кризи та підйоми, втрати й здобутки. Сьогодні Україна впевнено заявляє про себе на світовій арені, демонструє готовність до перетворень, до міжнародної інтеграції, до покращення рівня життя свого народу. А Державний Прапор – як символ свободи, єднання та слави нашої країни – уособлює у собі усі прагнення та надії українського народу на краще майбутнє.
Наш прапор - це символ свободи і незалежності, слави і відродження України. Його маємо берегти і шанувати як найвищу національну святиню. Мить, коли піднімається Прапор України та звучить Державний Гімн, - це момент піднесення, який сповнює серця гордістю за рідну країну.
То ж нехай синьо-жовтий стяг і надалі вселяє в серце кожного українця гордість та спонукає на нові подвиги заради своєї Батьківщини.
Від усього серця бажаю вам, щоб ваше життя завжди було яскравим і багатим, як кольори нашого Державного стягу: синім і мирним, як небо, та жовто-золотистим, як пшеничні поля України! Доброго здоров'я, добробуту і щастя кожній родині.

 

З повагою голова Новоархангельської

районної ради                                              Олег Сова

 

 

 


 

Голова районної ради Олег Сова відвідав Новоархангельську районну лікарню, де врамках виконання програми "Охорона здоров’я" фондом "Ро­з­ви­ток Но­во­ар­ха­н­ге­ль­щи­ни" було при­дбано в ре­а­ні­ма­цій­не від­ді­лен­ня рай­лі­ка­р­ні при­лі­ж­ко­вий мо­ні­тор і еле­к­т­ро­ка­р­ді­о­г­раф для які­с­ні­шо­го лі­ку­ван­ня хво­рих на ін­су­ль­ти та ін­фа­р­к­ти (52860 грн.). На по­ча­т­ку ро­ку у спів­пра­ці з вла­дою ра­йо­ну ке­рі­в­ни­ц­т­во фо­н­ду при­йн­я­ло про­гра­му «Здо­ро­ва на­ція — си­ль­на дер­жа­ва», спря­мо­ва­ну на по­кра­щан­ня фі­зи­ч­но­го здо­ро­в’я під­ро­с­та­ю­чо­го по­ко­лін­ня та за­лу­чен­ня яко­мо­га бі­ль­шої кі­ль­ко­с­ті мо­ло­ді до здо­ро­во­го спо­со­бу жит­тя. Згі­д­но ці­єї про­гра­ми пла­ну­єть­ся ка­пі­та­ль­но від­ре­мо­н­ту­ва­ти ди­тя­чо-­юна­ць­ку спор­ти­в­ну шко­лу. По­ки, що ко­ш­ти на ре­а­лі­за­цію ці­єї про­гра­ми від­су­т­ні. Хо­ча, ви­хо­дя­чи з кі­ль­ко­с­ті ор­ної зе­м­лі в ра­йо­ні (89431 га), до фо­н­ду по­ви­нно на­дій­ти бла­го­дій­них вне­с­ків 1 мі­ль­йон 256 ти­сяч 681 гри­в­ня.

 


 

14 серпня 2015 року

 

В че­т­вер, 13 сер­п­ня, в за­лі за­сі­дань ра­йон­ної ра­ди аг­ра­рії ра­йо­ну, які є уча­с­ни­ка­ми бла­го­дій­но­го фо­н­ду «Ро­з­ви­ток Но­во­ар­ха­н­ге­ль­щи­ни» та за­про­ше­ні: го­ло­ва ра­йон­ної ра­ди Олег Ми­ко­ла­йо­вич Со­ва, го­ло­ва рай­де­р­жа­д­мі­ні­с­т­ра­ції Дми­т­ро Ан­д­рі­йо­вич Зу­бов, го­ло­ва на­гля­до­вої ра­ди фо­н­ду Олег Во­ло­ди­ми­ро­вич Ко­жу­хар, за­сту­п­ник го­ло­вно­го лі­ка­ря центра­ль­ної ра­йон­ної лі­ка­р­ні Олег Яро­сла­во­вич Ко­за­че­н­ко за­слу­ха­ли звіт про ро­бо­ту фо­н­ду за 2012-2014 ро­ки. Спо­ві­ду­ю­чи прин­ци­пи про­зо­ро­с­ті і під­зві­т­но­с­ті в ро­бо­ті, ди­ре­к­тор фо­н­ду Ва­ле­н­ти­на Оле­к­са­н­д­рі­в­на Кра­мар детально роз­по­ві­ла про ді­я­ль­ність фо­н­ду, по­чи­на­ю­чи з дня йо­го за­сну­ван­ня. Ве­ла збо­ри Оль­га Пан­те­ле­ї­в­на Го­ло­бо­ро­дь­ко.

Ос­но­в­ни­ми за­вдан­ня­ми фо­н­ду є: роз­ро­б­ка і впро­ва­джен­ня вла­с­них бла­го­дій­них про­грам та про­е­к­тів. Цей на­прям ро­бо­ти роз­по­ча­то з до­по­мо­ги ме­ди­ч­ній га­лу­зі. То­му на пер­шо­му за­сі­дан­ні пра­в­лін­ня, яке від­бу­ло­ся п’я­то­го бе­ре­з­ня 2012 ро­ку, бу­ли за­твер­дже­ні про­гра­ми «Зі­р­ка па­м’я­ті» і «О­хо­ро­на здо­ро­в’я». Так, фонд став пар­т­не­ром вла­ди у ви­рі­шен­ні цих жит­тє­во ва­ж­ли­вих про­е­к­тів.

Суть про­гра­ми «О­хо­ро­на здо­ро­в’я» по­ля­гає в то­му, щоб спі­ль­ни­ми зу­сил­ля­ми гро­ма­ди, вла­ди і бі­з­не­су від­ре­мо­н­ту­ва­ти і на­бли­зи­ти до са­ні­та­р­них норм від­ді­лен­ня центра­ль­ної ра­йон­ної лі­ка­р­ні, що спри­я­ти­ме які­с­но­му лі­ку­ван­ню жи­те­лів ра­йо­ну.

Роз­по­ча­ло­ся оно­в­лен­ня лі­ка­р­ні з ре­мо­н­ту си­с­те­ми опа­лен­ня, яка не ре­мо­н­ту­ва­ла­ся по­над 32 ро­ки. В усіх від­ді­лен­нях ста­ці­о­на­р­но­го ко­р­пу­су, в при­йма­ль­но­му, фі­зі­о­те­ра­пе­в­ти­ч­но­му, ді­а­г­но­с­ти­ч­но­му, гі­не­ко­ло­гі­ч­но­му, по­ло­го­во­му, ди­тя­чо­му, не­вро­ло­гі­ч­но­му, те­ра­пе­в­ти­ч­но­му, ре­а­ні­ма­цій­но­му від­ді­лен­нях, ко­ри­до­рах, в ад­мін­п­ри­мі­щен­нях (крім по­лі­клі­ні­ки) з᾿яви­ли­ся  су­час­ні ра­ді­а­то­ри, з’єд­на­ні по­лі­про­пі­ле­но­ви­ми тру­ба­ми. Це да­ло зме­н­ши­ти об’­єм во­ди в си­с­те­мі, від­по­ві­д­но, з мен­ши­ми ене­р­го­ви­т­ра­та­ми за­без­пе­чи­ти на­ле­ж­ний те­м­пе­ра­ту­р­ний ре­жим. Те­п­ло і за­ти­шок, які те­пер па­ну­ють у лі­ка­р­ня­них сті­нах в осін­ньо-­зи­мо­вий пе­рі­од, вже від­чу­ли у по­вній мі­рі ко­ле­к­тив лі­ка­р­ні та від­ві­ду­ва­чі ме­ди­ч­но­го за­кла­ду. На все це бу­ло в

и­ко­ри­с­та­но 226 ти­сяч гри­вень, при то­му, що про­ект був роз­ро­б­ле­ний на су­му 1 мі­ль­йон 500 ти­сяч. Як факт — ре­а­ль­на сут­тє­ва еко­но­мія бла­го­дій­них ко­ш­тів!

По­вні­с­тю за­мі­не­но ка­на­лі­за­цій­ну си­с­те­му в під­ва­ль­но­му при­мі­щен­ні, ад­мі­ні­с­т­ра­ти­в­них при­мі­щен­нях, фі­зі­о­те­ра­пе­в­ти­ч­но­му, хі­ру­р­гі­ч­но­му, гі­не­ко­ло­гі­ч­но­му, те­ра­пе­в­ти­ч­но­му від­ді­лен­нях (34623 грн.). Для за­мі­ни си­с­те­ми во­до­про­во­ду у цих же при­мі­щен­нях і від­ді­лен­нях ви­ко­ри­с­та­но 7443 гри­в­ні.

В че­р­в­ні 2012 ро­ку роз­по­ча­в­ся ка­пі­та­ль­ний ре­монт хі­ру­р­гі­ч­но­го від­ді­лен­ня із за­мі­ною ві­кон, две­рей, си­с­те­ми еле­к­т­ро­по­с­та­чан­ня, уте­п­лен­ням стін, ви­рі­в­ню­ван­ням під­ло­ги то­що. Для об­ла­ш­ту­ван­ня па­лат і ка­бі­не­тів бу­ли за­ку­п­ле­ні ме­б­лі, хо­ло­ди­ль­ник, те­ле­ві­зор, тюль, жа­лю­зі, лю­с­т­ри та ба­га­то ін­ших не­об­хід­них ре­чей. Всьо­го на ре­монт лі­ка­р­ні ви­ко­ри­с­та­но 564 ти­ся­чі гри­вень.

Крім ви­ще­пе­ре­ра­хо­ва­ної фонд «Ро­з­ви­ток Но­во­ар­ха­н­ге­ль­щи­ни» про­во­див й ін­шу ро­бо­ту: брав участь у спор­ти­в­них зма­ган­нях, ра­йон­них свя­тах, зо­к­ре­ма «Дні ко­за­ц­т­ва», яке про­во­ди­ло­ся в се­лі То­р­го­ви­ця. За ко­ш­ти фо­н­ду бу­ло при­дба­но 40 ку­щів ка­ли­ни для по­са­д­ки ка­ли­но­вої алеї ко­за­ць­кої сла­ви бі­ля па­м’я­т­ни­ка Ко­за­ку, бла­н­ки гра­мот та по­дяк для вру­чен­ня бла­го­дій­ни­кам, які бра­ли участь в здій­с­нен­ні ста­ту­т­них за­вдань фо­н­ду (4437 грн.). Фонд за­до­во­ль­нив зве­р­нен­ня пра­ців­ни­ків Но­во­ар­ха­н­гель­сь­ко­го бу­ди­н­ку ди­тя­чо-­юна­ць­кої тво­р­чо­с­ті про на­дан­ня бла­го­дій­ної до­по­мо­ги на при­дбан­ня швей­ної ма­ши­н­ки для по­шит­тя кон­це­р­т­них ко­с­тю­мів гу­р­т­кі­в­цям та при­дбан­ня пра­с­ки для ко­ри­с­ту­ван­ня при під­го­то­в­ці одя­гу для кон­це­р­тів, на що ви­ко­ри­с­та­но 2448 гри­вень.

В 2013 ро­ці бла­го­дій­ний фонд «Ро­з­ви­ток Но­во­ар­ха­н­ге­ль­щи­ни» при­йн­яв про­гра­му «Жи­т­ло» і про­до­в­жив пра­цю­ва­ти над про­гра­мою «О­хо­ро­на здо­ров᾿я». Бу­ло ще ба­га­то хо­ро­ших за­ду­мок. Але для цьо­го по­тре­бу­ва­ли­ся ко­ш­ти. Та не всі вклю­чи­ли­ся у бла­го­дій­ну спра­ву. Під­ста­ви­ли пле­че до­по­мо­гу ті ж са­мі лю­ди, які не бай­ду­жі до то­го, що від­бу­ва­єть­ся в ра­йо­ні. Впро­довж 2013 ро­ку на ра­ху­нок фо­н­ду на­дій­ш­ли ко­ш­ти від сіль­сь­ко­го­с­по­дар­сь­ких під­при­ємств, фе­р­мер­сь­ких го­с­по­дарств, при­ва­т­них під­при­ємств, фі­зи­ч­них осіб в су­мі 337435 гри­вень. Ко­ш­ти бу­ло пе­ре­ра­хо­ва­но за 18506 ге­к­та­рів зе­м­лі, а ріл­лі на 01.06.2013 ро­ку в ра­йо­ні бу­ло 89431 ге­к­тар. Тож до фо­н­ду не на­дій­ш­ло 857105 гри­вень.

 

 

 


27 липня 2015 року

24 липня 2015 року відбулася

тридцять четверта сесія шостого скликання Новоархангельської районної ради. На сесії були розглянуті наступні питання:

1. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за січень-березень 2015 ріку.

Інформує: начальник фінансового управління районної державної адміністрації Юрченко Ю.О.

2. Про внесення змін до рішення районної ради від 30 січня 2015 року №332 «Про районний бюджет на 2015 рік».

Інформує: начальник фінансового управління районної державної адміністрації Юрченко Ю.О.

3. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок, що надаються в оренду на території Новоархангельського району Кіровоградської області.

Інформує: головний спеціаліст відділу Держземагентства у Новоархангельському районі Кіровоградської області Пасенко А.В.

4. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок, що надаються в оренду на території Новоархангельського району Кіровоградської області.

Інформує: головний спеціаліст відділу Держземагентства у Новоархангельському районі Кіровоградської області Пасенко А.В.

5. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок, що надаються в оренду на території Новоархангельського району Кіровоградської області.

Інформує: головний спеціаліст відділу Держземагентства у Новоархангельському районі Кіровоградської області Пасенко А.В.

6. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок, що надаються в оренду на території Новоархангельського району Кіровоградської області.

Інформує: головний спеціаліст відділу Держземагентства у Новоархангельському районі Кіровоградської області Пасенко А.В.

7. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок, що надаються в оренду на території Новоархангельського району Кіровоградської області.

Вносить на розгляд сесії: голова районної державної адміністрації.

Інформує: головний спеціаліст відділу Держземагентства у Новоархангельському районі Кіровоградської області Пасенко А.В.

8. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок, що надаються в оренду на території Новоархангельського району Кіровоградської області.

Інформує: головний спеціаліст відділу Держземагентства у Новоархангельському районі Кіровоградської області Пасенко А.В.

9. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок, що надаються в оренду на території Новоархангельського району Кіровоградської області.

Інформує: головний спеціаліст відділу Держземагентства у Новоархангельському районі Кіровоградської області Пасенко А.В.

10. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок, що надаються в оренду на території Новоархангельського району Кіровоградської області.

Інформує: головний спеціаліст відділу Держземагентства у Новоархангельському районі Кіровоградської області Пасенко А.В.

11. Про віднесення повноважень щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів постійній комісії районної ради з питань діяльності ради, депутатської етики, регламенту, законності, діяльності об’єднань громадян, адміністративно-територіального устрою.

Інформує: голова районної ради Сова О.М.

12. Про погодження клопотання ФОП Багірова Е.Г.

Інформує: голова районної ради Сова О.М.

13. Про договір користування комплексом будівель «Паливного складу».

Інформує: голова районної ради Сова О.М.

14. Про внесення змін до рішення районної ради від 3 грудня 2010 року №7 «Про формування постійних комісій районної ради та обрання їх голів».

Інформує: голова районної ради Сова О.М.

15. Про внесення змін до рішення районної ради від 3 грудня 2010 року №9 «Про утворення президії Новоархангельської районної ради».

Інформує: голова районної ради Сова О.М.

По всіх питаннях прийняті відповідні рішення.

 

 


30 червня 2015 року

30 червня 2015 року в районній державній адміністрації відбулася апаратна рада з керівниками структурних підрозділів, в якій взяв участь голова Новоархангельської районної ради О. Сова. На нараді були обговорені нагальні робочі питання.

 

 


Шановні Новоархангельці!

Щиро вітаю Вас із визначним державним святом - Днем Конституції України. Прийняття Основного Закону ознаменувало фундаментальне закріплення нашої незалежності, навіки закарбувало волю українського народу жити у власній суверенній, соборній державі.

Конституція наголошує на абсолютній цінності людини, її життя і здоров'я, честі й гідності, недоторканності та безпеки. Основний Закон є визначальним чинником забезпечення державного суверенітету України, консолідації суспільства, створення належних умов для самореалізації особистості.

З повагою, голова

 Новоархангельської районної ради                      Олег Сова


    23 червня 2015 

  Шановні колеги!  


     Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем державної служби!
Люди, які обирають державну службу, заслуговують на глибоку повагу, адже на їхніх плечах нелегка ноша відповідальності за добробут та майбутнє нашого народу.
    Пам'ятайте, що довіра до влади починається з державного службовця, який має відігравати роль посередника між нею і народом, гнучко реагувати на запити сучасного суспільства. Одним із основних пріоритетів національної політики є реформування державного управління, забезпечення прозорості в процесі прийняття владних рішень. Ці зміни покликані підвищити авторитет державної служби в Україні та піднести імідж нашої держави на міжнародній арені.  
    Тож, нехай ваші дії будуть мудрими, а щоденна робота викликає повагу та довіру громадян. Бажаю, щоб кожен день Вашого життя був щасливим і радісним, а родинне тепло і затишок допомагали у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.

 


З повагою, голова

 Новоархангельської районної ради                      Олег Сова

 


19 червня 2015

     

 19 червня 2015 року в районному бдинку культури №3 були проведені урочистості з нагоди Дня медичного працівника, в яких взяли участь 

голова Новоархангельської районної ради Олег Сова та голова райдержадміністрації Дмитро Зубов, вони виступили з вітальними словами до медичних працівників, відзначили спільними грамотами та подяками працівників що відзначились в своїй роботі, та вручили головному лікарю Приймі О.В. сертифікат на придбання медичного обладнання в реанімаційне відділення.


 

15 червня 2015

12 червня в Небелівці пройшло обговорення Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад». Збори відбулися за участю голови районної ради Олега Миколайовича Сови і голови райдержадміністрації Дмитра Андрійовича Зубова.

Свої думки з приводу обговорення 

питання об’єднання територіальної громади з громадою села Підвисоке висловили уродженець села Микола Якович Залізко, житель Небелівки Іван Маркович Вихристюк, директор СТОВ «Прогрес» Володимир Васильович Гонтарук. Вони підтримали бажання всіх інших жителів села залишатися окремою, самодостатньою територіальною одиницею. Навчені гірким досвідом укрупнення колишніх колгоспів, що призвело до занепаду і повного зникнення окремих населених пунктів району, люди відстоювали цілісність своєї території. Як зазначив сільський голова Микола Лукич Бобко, очолювана ним громада спроможна самостійно утримувати об’єкти соціальної та громадської сфери, дбати про благоустрій сел

а. Дієву допомогу сільській раді надає базове господарство ФГ «Грант», яке очолює Іван Васильович Кучеренко. Тож небелівчани не вбачають потреби в будь-якому об᾿єднанні.

 

За словами М.Л. Бобка в селі планується провести ремонт доріг ─ засипати жорствою ґрунтові, і «полатати» асфальтовані шлях. Також у 

найближчих планах сільської ради ─ освітлення Небелівки.

 


На думку громади

5 лютого 2015 року Верховна Рада ухвалила Закон України «Про добровільне обєднання територіальних громад». За прогнозом розробників цього документа, «реалізація положень закону дасть змогу: сформувати спроможні, самодостатні територіальні громади, які б володіли відповідними матеріальними, фінансовими ресурсами, територією та об’єктами інфраструктури, необхідними для ефективного виконання, покладених на  їхні органи місцевого самоврядування завдань та функцій».

Згідно закону, суб’єктами добровільного обєднання територіальних громад є суміжні територіальні громади сіл, селищ, міст. Обєднана територіальна громада, адміністративним центром якої визначено місто, є місською територіальною громадою, центром якої визначено селище – селищною, центром якої визначено село – сільською.

5 червня обговорення Закону України «Про добровільне обєднання територіальних громад», за участю голови районної ради Олега Миколайовича Сови і голови райдержадміністрації Дмитра Андрійовича Зубова, відбулося в селах Мар’янівка і Мартинівка.

Мар’янівка зустріла учасників зібрання новим асфальтом на сільських вулицях. Даний факт вкотре підтвердив, що це самодостатнє село, ядром якого є потужнє агроформування – ПОП імені Гагаріна. Очолює господарство досвідчений аграрій, Заслужений працівник сільського господарства України, патріот рідного краю Микола Миколайович Коваленко. Він постійно дбає про соціально-економічний розвиток села і району, надає кошти на реалізацію різноманітних проектів, зокрема пов’язаних з благоустроєм Мар’янівки і Новоархангельська, розвитком галузі освіти району тощо.

 Нинішнього року потурбувався про повне асфальтування населеного пункту, на що використано три 

мільйони гривень

. Міцне плече сільгосппідприємство підставило й українській армії. Так, гагарінці надали на потреби вітчизняних військових 400 тисяч гривень, два 

автомобілі КамАЗ та один позашляховик.

Вміле керівництво, потужна матеріально-технічна база, якою за необхідністю може скористатися кожен член громади, дієва благодійна допомога і наявність власних фінансових ресурсів, на

 думку багатьох сьогодні Мар’янівка не потребує обєднання з іншими територіальними одиницями. Те, що реформування не на часі, відмітив у своєму виступі і директор Мар’янівської школи, депутат районної ради Ігор Анатолійович Драгоненко. Як зазначили під час обговорення цього важливого питання О.М. Сова і Д.А. Зубов, чіткої 

 

позиції на збереження цілісності району та області 

дотримується і керівництво Новоархангельщини та Кіровоградщини.

 


22 травня 2015 року22 травня 2015 року  Голова облдержадміністрації  Сергій Кузьменко та голова обласної ради Олександр Чорноіваненко побували із робочою поїздкою у Новоархангельському районі, де ознайомились із досягненнями та методами ведення справ низки великих сільськогосподарських підприємств району, а також оглянули інфраструктуру села Ганнівка.
"- Побачене у Новоархангельському районі є гарним прикладом того як має бути у кожному населеному пункті. Я вдячний місцевій владі та керівникам підприємств, які розуміють, що в селі повинна діяти школа, дитячий садок, будинок культури, ФАП, амбулаторія. А рівень доходів працівників "Авангард ЛТД" та ПОП ім.Гагаріна доводить, що середня заробітна плата на сільськогосподарських підприємствах області не повинна бути нижчою 4 тисяч гривень", - зазначив очільник області.

Завершуючи робочу поїздку, Сергій Кузьменко та Олександр Чорноіваненко вшанували пам'ять воїнів з Новоархангельського району, загиблих на сході України та
 поклали квіти до меморіалу героям у районному центрі.

 

 


18 травня 2015 року

    18 травня Голова районної ради Олег Сова взяв участь в апаратній нараді по питаннях життєдіяльності району та селища. Також було обговорено питання щодо відпочинку та оздоровлення дітей та підлітків району в літній період 2015 року.
 
 
 
 
 

За результатами археологічних досліджень

14 травня у Небелівці відбулася значима подія — Міжнародна наукова конференція «На східній межі Старої Європи». Вона стала підсумком Міжнародного науково-дослідницького проекту «Трипілля Мега-сіті».  В рамках конференції проводилося експериментальне спалення реконструкції трипільського будинку, збудованого в масштабі 3/4 від справжнього житла трипільців.

Зустріч учасників Міжнародного форуму відбулася біля храму рівноапостольного князя Володимира. За доброю традицією науковців та учасників археологічних розкопок зустріли хлібом-сіллю. Шановане товариство на новоархангельській землі тепло привітали голова райдержадміністрації Д.А. Зубов і голова районної ради О.М. Сова.

В Небелівці гостей також зустріли хлібом-сіллю. У вітальному слові Д.А. Зубов зазначив, що сьогодні про Небелівку дізнався увесь світ. Дмитро Андрійович висловив вдячність всім учасникам міжнародної експедиції, Небелівському сільському голові М.Л. Бобку, громаді села, всім, хто забезпечував проживання і харчування археологів, та багатьом іншим людям, які так чи інакше причетні до роботи експедиції.

Далі присутні перейшли до демонстраційного майданчика, на якому знаходилися збудовані торік влітку трипільські хатинки. Зменшені макети будувалися з місцевих природних матеріалів, які були доступні шість тисяч років тому: дерева, лози, очерету і глини. Вони були розписані тим же орнаментом, який прикрашав знайдені під час розкопок уламки керамічного посуду наших пращурів.

Підпалив творіння, можна сказати, своїх рук, головний будівничий Стюарт Джонстон з Великобританії. Експеримент є частиною його дисертації. Зокрема, для фіксування температури горіння британці застосували теплову камеру. За словами старшого наукового співробітника Інституту археології Національної академії наук України, кандидата історичних наук М.Ю. Відейка, спалювання даної споруди дозволить з’ясувати характер руйнування і порівняти із рештками трипільських помешкань, знайдених під час археологічних досліджень.

За програмою конференції в Небелівському сільському будинку культури відбулося секційне засідання, під час якого з доповідями виступили науковці.


15 травня 2015 року

 

15 травня 2015 року в центральному парку селища відбувся урочисто-траурний мітинг з нагоди відкриття пам`ятника “Герої не вмирають” воїнам-інтернаціоналістам, які загинули  в республіці Афганістан, та воїнам, які загинули в результаті антитерористичної операції на сході України. В мітингу взяли участь воїни-інтернаціоналісти, учасники антитерористичної операції, керівництво району, трудові колективи. Перед учасниками зібрання виступили голова Новоархангельської районної організації Української спілки ветеранів Афганістану Олександр Очеретній, голова районної державної адміністрації Дмитро Зубов, голова обласної організації Української спілки ветеранів Афганістану Віктор Остащук, представник оргкомітету по встановленню пам`ятника Микола Лясковський, районний військовий комісар Новоархангельського військового комісаріату підполковник Андрій Лисенко. Біля підніжж я памятника було покладено квіти від керівництва району, воїнів-інтернаціоналістів, учасників антитерористичної операції, представників трудових колективів, та запалено свічки пам`яті.

 


9 травня 2015 року

9 травня 2015 року в центральному парку селища відбувся мітинг-реквієм присвячений 70-й річниці Перемоги над нацизмом. До пам`ятника загиблим воїнам було покладено квіти від керівництва районної ради, райдержадміністрації, трудових колективів підприємств, установ, організацій, та жителів району.  Перед громадою з нагоди свята 9 травня виступили виконуюча обов`язки Новоархангельського селищного голови Надія Шамановська, голова районної ради Олег Сова, голова районної державної адміністрації Дмитро Зубов, районний військовий комісар Андрій Лисенко, голова районної організації ветеранів України Ніна Іванець, вони привітали ветеранів Великої Вітчизняної війни з перемогою, та висловили подяку за їхній подвиг.

Голова районної ради Олег Сова спільно з головою районної державної адміністрації Дмитром Зубовим вручили батькам загиблих військовослужбовців ордени за відвагу. Хвилиною мовчання вшанували воїнів-визволителів, які полягли захищаючи рідну Вітчизну.

Після урочистої частини в районному будинку культури відбулась святкова зустріч з учасниками антитерористичної операції, під час якої головою районної ради Олег Сова та голова районної державної адміністрації Дмитро Зубов спільно з вручили учасникам грамоти та подяки районної ради та районної державної адміністрації . Очільники району подякували воїнам за участь у захисті Батьківщини, за мужність та героїзм, який став для них щоденним робочим подвигом, за те, що повернулися живими додому.

Вихованці школи естетичного виховання та будинку дитячої творчості подарували усім присутнім святковий концерт.

 


                            

Дорогі визволителі, шановні ветерани, учасники війни!

                  Від щирого серця вітаємо Вас із річницею Великої Перемоги.

        З кожним днем все далі від нас священна дата, але ми як і раніше пам’ятаємо, якою ціною дісталася Перемога нашим батькам і дідам.  Вже 70 років ми відзначаємо це свято  разом з ветеранами, як символ радості і скорботи, пам’яті і безсмертя, як символ усіх народів, які в ім’я життя  і майбутнього власною кров’ю захищали кожний клаптик нашої рідної землі.

та хоч би скільки ще минуло часу, доки існуватиме на своїй землі українська нація –у цей день ми завжди будемо низько схиляти голови перед великою мужністю і героїзмом наших визволителів.

        Грядущі покоління у вічному боргу перед Вами, за обірвану війною юність, за зразки мужності та самопожертви, які Ви проявили в боях за рідний край. Подвиг воїнів-переможців непідвладний часу, як і безмежна наша вдячність всім, хто відстояв нашу Вітчизну в минулому і відстоює зараз на Сході, виявив нездоланну мужність та незламність духу. Ваша  життєва мудрість, ставлення до ратного і громадянського обов’язку – це належний приклад для наслідування.

        Наш синівський обов'язок – бути гідними вашого життєвого подвигу і берегти духовну єдність з поколінням, для якого любов до рідної землі – не просто слова. У цьому - духовна твердиня сучасної України.

        Низький уклін і велика вдячність Вам солдати Перемоги, за Ваш неоціненний подвиг, за мир і щастя, які Ви відстояли у боротьбі з ворогом!

        Бажаємо Вам та Вашим родинам здоров’я бадьорості духу, сімейного благополуччя, радості й добра, довгих років життя з любов’ю та повагою ваших рідних та близьких.

        Нехай завжди буде мир у світі, нехай ніколи земля не здригається від вибухів бомб, не проливається людська кров.

        Хай завжди зігріває наші серця і світить у віках священний вогонь Великої Перемоги!

        Вічна слава переможцям!

         Слава Україні!  Героям Слава!

 

З повагою голова районної ради                           Олег Сова 


 

 Головою районної ради Олегом Совою спільно з Головою районної державної адміністрації Дмитром Зубовим проведено зустріч з представниками місцевого бізнесу, керівниками сільгосппідприємств, які здійснюють господарську діяльність на території відповідного населеного пункту, головою Асоціації сільських та селищної рад району, головою профспілок району, головою громадської ради при районної державної адміністрації та головою районної ради ветеранів. На зустрічі  йшла мова про процеси децентралізації влади в Україні, основні положення Закону України "Про добровільне об`єднання територіальних громад".

 


Шановні Новоархангельці!

Щиро вітаю вас з Першотравнем – святом миру і вільної праці на оновленій землі, яке стало в Україні традиційним.

Це день трудівника, день солідарності та взаємної підтримки трудящих усього світу у прагненні жити в мирному, демократичному суспільстві.

Зичу щастя, здоров’я, весняного тепла! Натхнення, творчої праці! Хай першотравневі свята принесуть Вам і Вашим близьким радість та задоволення! Хай панує мир, злагода та добробут у Ваших оселях!

 

З повагою голова районної ради                           Олег Сова


Перетворити парк на "родзинку"

Центральний парк селища закладено кілька десятиліть тому. Він був і залишається улюбленим місцем відпочинку для дорослих і дітей. Не одне покоління жителів райцентру відвідувало його разом з батьками на свята, розважалося на колись установлених гойдалках і каруселях.

      Сьогодні, у новому тисячолітті, паркова зона потребує капітальної реконструкції. Оскільки цей острівець прохолоди є своєрідним «обличчям» Новоархангельська, потрібно, щоб воно відповідало сучасним вимогам, щоб територія для відпочинку населення була не тільки зеленим газоном з рядами дерев, а й мала привабливий, естетичний вигляд.

Голова районної ради Олег Миколайович Сова і голова райдержадміністрації Дмитро Андрійович Зубов поставили на меті зробити наш старий парк справжньою «родзинкою», подібною тим, що прикрашають обласний центр чи столицю України. Адже ми прагнемо перенести європейські стандарти в нашу країну. Тому торік розпочалася робота по благоустрою паркової зони. Першим етапом було установлення гарних кованих лавочок. Цієї весни, за допомоги лісничого Торговицького лісництва Олександра Михайловича Биця, парк поповнився 70 декоративними деревами. Гуртом висаджували саджанці представники різних гілок влади — працівники райдержадміністрації, районної та селищної ради. Кардинальні зміни вже помітили і позитивно оцінили багато людей. І це лише початкові кроки по осучасненню парку. Роботи у даному напрямку тривають.

 


30 квітня 2015 року

        30 квітня 2015 року в районному будинку культури відбувся звітний концерт з нагоди 50 річчя з дня утворення школи естетичного виховання в Новоархангельському районі. Голова районної ради Олег Сова, відзначив грамотами та подяками педагогів та вихованців, що досягли не малих успіхів в своїй мистецькій діяльності.


 

29 квітня 2015 року

 

     29 квітня 2015 року в районному будинку культури відбулася урочиста царемонія вручення стипендії учням-номінантам районної програми "Обдарована дитина Новоархангельщини - 2015". На врученні був присутній голова Новоархангельської районної ради Олег Сова, він виступив із промовою до вихованців навчальних закладів району що проявили себе в різноманітних районних, обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсах та олімпіадах. 

 

 


 

 

24 квітня 2015 року

    24 квітня 2015 року в селищі Новоархангельськ відбулося вшанування памяті ліквідаторів аварії на чорнобильській АЕС, в цьому заході прийняв участь заступник голови Новоархангельської районної ради А.М. Грох, в районному будинку культури зібралися ліквідатори, представники організацій та небайдужі люди, було продемонстровано документальний фільм про ті страшні події, до памятного знаку землякам чорнобильцям були покладені квіти від керівництва району.

 

 

 


Привітання голови Новоархангельської районної ради О. Сови з Великоднем

Шановні Новоархангельці! Прийміть найщиріші вітання з Великим Днем Світлого Христового Воскресіння! У житті кожного християнина Великдень - свято особливо шановане та величне. Й не тільки тому, що приходить воно з утвердженням справжньої, квітучої та теплої весни, але й тому, що є символом перемоги життя над смертю, добра над злом, світла над пітьмою, віри - над безнадією. Від усього серця бажаю Вам благодаті, добробуту, окриленого настрою, миру, злагоди та душевної величі. Нехай цей Великий День дарує вам щастя, здоров’я, любов та непохитну віру в кращий завтрашній день!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!


 

1 квітня 2015 року

 

Сергій Кузьменко провів у Новоархангельську особистий прийом громадян, в якому взяв участь голова Новоархангельської районної ради Олег Сова.  Серед основних питань, з якими до голови облдержадміністрації зверталися жителі району – спори, що виникли між власниками земельних паїв та орендарями, скарги на недостатньо оперативну роботу Держземагенства з оформлення документації про набуття права власності на земельні ділянки, а також невдоволення роботою районної служби екстреної медичної допомоги та правоохоронних органів.

За результатами зустрічі Сергій Кузьменко доручив керівництву району та керівникам відповідних структурних підрозділів облдержадміністрації вжити невідкладних заходів для вирішення порушених проблемних питань.

Коментуючи підсумки особистого прийому очільник області відзначив наступне: - Говорити, що до районної влади немає претензій, буде не вірно, адже залишається багато невирішених проблеми, з якими продовжують звертатися люди. Тому виникає питання – чи достатньо місцева влада працює над вирішенням цих проблем? За результатами сьогоднішньої зустрічі я зробив висновок, що керівництво території реагує і намагається вирішити актуальні питання, що виникають. Але багато порушених питань все ж знаходяться поза межами компетенції голови райдержадміністрації, тому до сьогоднішнього прийому громадян також були залучені і керівники обласних управлінь, і представники правоохоронних органів, аби прийняти законні рішення, щоб люди могли пересвідчитися у тому, що влада вирішує їхні проблеми, - наголосив голова ОДА.

- Сьогоднішня зустріч вкотре засвідчила, що одним із найболючіших питань залишається земельне питання, зокрема, майнові спори, що виникають стосовно оренди, а також прав власності на землю. Окрім того, на сьогодні вкрай актуальним залишається питання щодо виділення земельних ділянок для учасників АТО. Для нас головне завдання - невідкладно прийняти відповідні рішення, аби кожен учасник антитерористичної операції отримав наділ. Тому, і перед владою на місцях, і перед Держземагенством поставлене завдання - визначити розміри земельних ділянок та означити терміни, коли воїни зможуть їх отримати. З цією метою ми створили в області спеціальну комісію, що найближчим часом має встановити, зокрема, скільки в Новоархангельському районі є вільної землі та учасників антитерористичної операції, з тим, щоб кожен з них отримав власну ділянку певного розміру. І це стосується не лише цього району, а і всієї області, - відзначив Сергій Кузьменко.

- Відповідне рішення ми приймемо по кожному району, з тим, щоб у воїнів не було відчуття щодо несправедливого розподілу землі, коли в одному селі нарізатимуть два гектари, а в іншому селі на потреби воїнів виділятимуть лише по одному. Кожен з наших воїнів є героєм, захисником Вітчизни, і кожен із них повинен бути однаково оцінений державою, - підкреслив очільник області.

 


27 березня 2015 року

Щоб привернути увагу громадськості та молоді до такого важливого та відповідального процесу, як створення лісів, навесні вже не один рік поспіль під егідою Державного агентства лісових ресурсів України проводиться Всеукраїнська акція «Майбутнє лісу у твоїх руках». 27 березня 2015 року в Новоархангельському районі Торговицьке лісництво та  Торговицьке шкільне лісництво спільно з головою Новоархангельської районної ради Олегом Совою взяли участь у цій акції, під час якої були висаджені сажанці ясена. 

 

 


 

24 березня 2015 року

24 березня відбулася тридцять третя сесія шостого скликання районної ради, яку проводив голова районної ради Сова Олег Миколайович. В роботі сесії взяв участь і виступив голова райдержадміністрації Дмитро Андрійович Зубов.

На розгляд депутатського корпусу виносилися сім питань: «Звіт про виконання програми економічного і соціального розвитку району за 2014 рік»; «Про внесення змін до рішення районної ради від 23 жовтня 2009 року №284 «Про впровадження програми «Службове житло лікарям» на період 2009-2015 років»; «Про внесення змін до рішення районної ради від 23 грудня 2014 року №322 «Про затвердження структури, чисельності та витрат на утримання районної ради на 2015 рік»; «Про надання дозволу на продовження оренди приміщень фінансового управління райдержадміністрації під розміщення районного відділення ВАТ НАСК «Оранта» для використання його у страховій діяльності»; Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2014 рік»; «Про внесення змін до рішення районної ради від 30 січня 2015 року №332 «Про районний бюджет на 2015 рік»; «Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок, що надаються в оренду на території району». По всіх питаннях прийняті відповідні рішення. 

 


16 березня 2015 року

"Тільки спільно ми подолаємо труднощі" - на цьому наголосив новообраний голова обласної асоціації органів місцевого самоврядування, голова обласної ради Олександр Чорноіваненко, розпочавши свій виступ перед делегатами четвертої конференції обласної асоціації, і закликав сільських, селищних, міських голів до спільної плідної роботи. В конференції також прийняла участь делегація з селищного та сільських голів Новоархангельського району на чолі з головою Новоархангельської районної ради О.Совою.

 

 

 


09 березня 2015 року

9 березня 2015 року відзначається 201 річниця з дня народження видатного українського письменника Тараса Григоровича Шевченка.


   Дорогі жінки Новоархангельщини!
    Прийміть найщиріші вітання зі святом любові та краси – Міжнародним жіночим днем 8 Березня! Жінка, як і весна, несе світу життя і любов, ніжність і турботу, натхнення і неповторність.
Проявляючи справжній професіоналізм, високу відповідальність та старанність, жінки невтомно працюють в усіх сферах життєдіяльності. Дорогі матері, сестри, дружини, доньки, колеги, ваша небайдужість до долі України, майбутнього наших дітей є запорукою успіхів рідного краю і держави. Світ стає добрішим, ніжнішим, і більш духовним, коли щасливо усміхаються жіночі очі.
     Зичу, щоб у кожній жіночій долі, і не тільки у святкові дні, було сонячно і затишно. Нехай надійною опорою для вас буде родина, яка немов весняне деревце, квітує і проростає новими пагінцями. Міцного здоров’я вам та Божого благословення у всьому, дорогі Берегині українського роду.

Голова районної ради                                           О.Сова


20 лютого 2015 року

В Новоархангельську відбулися заходи з вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні в яких прийняв участь голова Новоархангельської районної ради О. Сова. В районному Будинку культури було продемонстровано документальний фільм «Небесна Сотня  Зима, що нас змінила». По закінченню дійства в храмі Святого рівноапостольного князя Володимира відбулася панахида по загиблих Героях Небесної Сотні.

9 лютого 2015 року

9 лютого Новоархангельський район відвідав голова Кіровоградської облдержадміністрації Сергій Кузьменко. Він представив громадськості призначеного голову Новоархангельської райдержадміністрації Дмитра Андрійовича Зубова.

Також Сергій Кузьменко сказав, що сьогодні Україна переживає непростий час, пов’язаний з військовими подіями на сході держави, з захистом її територіальної цілісності. Звертаючись до активу району, він наголосив, що лінія фронту керівника, свідомого громадянина сьогодні знаходиться на робочому місці кожного. Сьогодні всі ми гуртом маємо робити все, аби захистити нашу державу, зберегти її кордони і незалежність. Він висловив сподівання, що Україні вдасться загасити військове протистояння з зовнішнім ворогом, об’єднати країну і взятися за економічне зростання.

Свою підтримку голові райдержадміністрації висловив голова районної ради Олег Сова, який підкреслив, що депутатський корпус, і органи місцевого самоврядування знають Дмитра Андрійовича як професіонала, вмілого, досвідченого керівника і надіються, що всі разом, спільно працюватимуть на благо району.

Наприкінці зустрічі очільник області Сергій Кузменко, вручив сертифікат на придбання будинку для багатодітної сім`ї села Торговиця, та Почесну грамоту облдержадміністрації директору Новоархангельської школи №2 Т.С. Гончар. 

 

30 січня 2015 року

30 січня 2015 року проведено 32 сесію районної ради на якій було розгляното наступні питання:

1. Про затвердження районної комплексної програми соціальної підтримки сімей загиблих учасників антитерористичної операції, військовослужбовців і поранених учасників АТО та вшанування пам’яті загиблих на 2015-2016 роки.

Вносить на розгляд сесії: голова районної державної адміністрації.

Інформує: начальник управління соціального захисту населення Орловський В.Г.

2. Про внесення змін до рішення Новоархангельської районної ради від 07 листопада 2014 року №310 «Про списання майна спільної власності територіальних громад сіл та селища району».

Вносить на розгляд сесії: голова районної державної адміністрації.

Інформує: начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Керлсон С.В.

3. Про районний бюджет на 2015 рік.

Вносить на розгляд сесії: голова районної державної адміністрації.

Інформує: начальник фінансового управління районної державної адміністрації Юрченко Ю.О.

4. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок, що надаються в оренду на території Новоархангельського району Кіровоградської області.

Вносить на розгляд сесії: голова районної державної адміністрації.

Інформує: головний спеціаліст відділу Держземагентства у Новоархангельському районі Кіровоградської області Пасенко А.В.

По всіх питаннях прийнято відповідні рішення.


26 січня 2015 року

Голова Новоархангельської районної ради Олег Сова та депутатський корпус висловлюють глибоке співчуття родинам загиблих і постраждалих від рук терористів у Маріуполі. Разом із вами у скорботі вся країна.Мирного неба всім нам!

 

 

 


13 січня 2015 року

 

13 січня 2015 року проведено семінар-нараду з селищним та сільськими головами. На нараді обговорювались такі питання:

 

1.Обговорення питань соціально-економічного розвитку територій, забезпечення добробуту населення та шляхів вирішення даних питань.

2.Формування та прийняття бюджетів на 2015 рік.

Виступ начальника фінансового управління райдержадміністрації Юрченка Ю.О.

3.Щодо дотримання сільськими радами положення про бухгалтерську службу.

Виступ начальника управління Державної казначейської служби України у Новоархангельському районі Кіровоградської області Сеніної Інни Іванівни.

4.Протипожежний стан підвідомчих будівель органів місцевого самоврядування.

Виступ начальника Новоархангельського сектору управління ДСНС України в Кіровоградські області майора Строкова Андрія Валентиновича.         

5. Про проведення мобілізації на території району.

Виступ військового комісара районного військового комісаріату підполковника Лисенка Андрія Миколайовича.

6.Про своєчасність надання інформації.

Виступ  начальника відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації Поліщука Володимира Леонідовича.

7.Виготовлення документації на капітальний ремонт доріг комунальної власності за рахунок субвенції з державного бюджету.

Виступ начальника управління економічного розвитку, торгівлі, інфраструктури та промисловості райдержадміністрації Мартинюк Тетяни Леонідівни.

8.Підведення підсумків роботи семінар-наради та заключне слово голови районної ради Сови О.М.

 

 

 

 20 грудня 2014

20 грудня  2014 року голова районної ради привітав та нагородив грамотами працівників та ветеранів Новоархангельського РВУМВС України в Кіровоградській області з нагоди Дня міліції.

 

 

12 грудня 2014

     Шановні військовослужбовці та ветерани сухопутних військ України!
Вітаю вас з Днем сухопутних військ України - святом захисників рідної землі, які стоять на варті державного суверенітету, цілісності і недоторканності нашої країни. Це свято - свідчення глибокої шани нашого народу своїм обранцям і визволителям.
Сьогодні я вітаю всіх, хто у мирний час присвятив життя нелегкій військовій службі, гідно продовжує почесну справу своїх попередників, забезпечуючи військову міць і обороноздатність Української держави та оберігає недоторканність її кордонів. Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров'я, чистого мирного неба та усіляких гараздів.

 

Голова районної ради                                         О.Сова

 

12 грудня 2014

 

       12 грудня 2014 року в селищі Новоархангельськ відбулося вшанування до дня ліквідатора який відзначається 14 грудня біля памятного знаку землякам чорнобильцям були покладені квіти від керівництва району. В цих урочистостях взяв участь заступник голови районної ради А. Грох який виступив на даному зібранні.

 

 

4 грудня 2014

 

4 грудня 2014 року у центра­ль­ній ра­йон­ній лі­ка­р­ні від­бу­ло­ся від­крит­тя пун­к­ту за­бо­ру біо­ло­гі­ч­но­го ма­те­рі­а­лу для ла­бо­ра­то­рії «Сі­не­во Укра­ї­на». За­вдя­ки цьо­му у жи­те­лів Но­во­ар­ха­н­ге­ль­щи­ни  з’яви­ла­ся мо­ж­ли­вість не ви­їж­джа­ю­чи за ме­жі ра­йо­ну зро­би­ти ді­а­г­но­с­ти­ку рі­з­них за­хво­рю­вань. Пункт від­кри­то за осо­би­с­то­го спри­ян­ня го­ло­ви ра­йон­ної ра­ди Оле­га Ми­ко­ла­йо­ви­ча Со­ви і го­ло­ви рай­де­р­жа­д­мі­ні­с­т­ра­ції Дми­т­ра Ан­д­рі­йо­ви­ча Зу­бо­ва. Во­ни ж взя­ли участь у від­крит­ті да­но­го ме­ди­ч­но­го за­кла­ду.

Як вже за­зна­ча­ло­ся, в пун­к­ті про­во­ди­ти­меть­ся за­бір біо­ло­гі­ч­но­го ма­те­рі­а­лу для ду­же ши­ро­ко­го спе­к­т­ру до­слі­джень. Це рі­з­но­ма­ні­т­ні ін­фе­к­цій­ні та па­ра­зи­та­р­ні за­хво­рю­ван­ня, до­слі­джен­ня он­ко­ма­р­ке­рів, іму­но­ло­гі­ч­ні,  го­р­мо­на­ль­ні, біо­ло­гі­ч­ні до­слі­джен­ня, ши­ро­кий спектр але­р­го­ло­гі­ч­них до­слі­джень, пре­на­та­ль­на ді­а­г­но­с­ти­ка то­що. То­му сьо­го­дні ме­ш­ка­н­ці ра­йо­ну, не ви­тра­ча­ю­чись на бі­лет до Кі­ро­во­гра­да чи Ума­ні, еко­но­м­ля­чи час і си­ли ма­ють змо­гу на мі­с­ці опе­ра­ти­в­но зро­би­ти ді­а­г­но­с­ти­ку то­го чи ін­шо­го за­хво­рю­ван­ня і опе­ра­ти­в­но отри­ма­ти ре­зуль­тат, який за ба­жан­ням мо­же на­дій­ти на еле­к­т­ро­нну ад­ре­су па­ці­є­н­ту. При­йом від­дві­ду­ва­чів в пун­к­ті про­во­дить­ся що­ден­но — з по­не­ді­л­ка по п’ят­ни­цю.

О.СОВА.

А.­Ю. Зу­бар, Д.А. Зу­бов, О.М. Со­ва, О.В. При­йма і ке­рі­в­ни­ц­т­во ТОВ «Ме­ди­ч­ний лі­ку­ва­ль­но-­ді­а­г­но­с­ти­ч­ний центр «Ві­к­то­рі­я».

 

 

4 грудня 2014

4 грудня 2014 року в залі засідань районної ради відбулися урочистості з нагоди дня працівників органів місцевого самоврядування.

Голова районної ради О. Сова відзначив грамотам та подяками голів сільських рад, та працівників органів місцевого самоврядування, за баготорічну сумлінну працю та з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування.

 

 

28 листопада 2014

    28 листопада 2014 року голова Новоархангельської районної ради взяв участь в засіданні колегії Новоархангельської районної державної адміністрації, під час якої були розглянуті питання :

  1. Про стан використання земель сільськогосподарського призначення на території району, доповідала заступник начальника відділу Держземагенства в Новоархангельському районі НедоступГ.В.

   2. Про виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади виконавчим комітетом Вільшанської сільської ради, звітував Вільшанський сільський голова Грабовенко В.М.

По всіх питаннях прийняті відповідні рішення.

 

27 листопада 2014

27 листопада 2014 року в залі засідань районної ради відбулась презентація книги автора М.І. Ковальського «По следам погибших армий», в якій описуються трагічні події липня-серпня 1941 року,  які пов’язані з оточенням і загибеллю 6 і 12 армій в урочищі Зелена Брама.

 

24 листопада 2014

24 листопада відбулася планова щотижнева апаратна нарада, під час якої голова районної ради Сова О.М. нагородив Почесною грамотою районної ради – За сумлінну працю та з нагоди свята – 13-ї річниці утворення кримінально-виконавчої інспекції - старшого інспектора Марулу Марину Юріївну, грамотами районної ради-  інспекторів Куцого Олексія Вікторовича та Григоренка Костянтина Сергійовича.

 


22 листопада 2014

81 річниця голодомору 1932-1933 рр. в Україні.

Шановні Новоархангельці!

         Вісімдесят один рік відділяє нас від тієї страшної, неоголошеної війни проти українців та українства, яку проводив діючий режим у тридцятих роках минулого століття, внаслідок чого Україна втратила близько 7-10 мільйонів громадян.

         Важко збагнути, що за геноцидом стояла політика. Страшно усвідомлювати, що цей експеримент задумали заради одного – знищення свідомої української людини. А полігоном для експерименту було обрано село – колиску української нації.

         Голодомор став одним з найстрашніших злочинів в історії людства. Рахунок загиблих йшов на мільйони. Україна втратила чверть свого населення.

         Щохвилини вмирало 17 людей, щогодини – 1000, майже 25 тисяч – щодня. 11 тисяч сіл просто опустіли. Це була справжня війна проти нації.  Сьогодні схиляючи голови перед жертвами голодомору пам’ятаймо – повторення такого горя в Україні не повинно бути ніколи.

         Символічно єднаючись з мучениками Голодомору у пості та молитві, ми запалюємо у вікнах своїх домівок свічку, як знак  скорботи, шани та віри, що ті  страшні часи більше ніколи не повторяться.

         Запалюючи 22 листопада, о 16 годині цей вогник пам’яті, пильнуємо щоб він незгасно горів також і у наших серцях.

 


21 листопада 2104

ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ ОЛЕГА СОВИ ДО ДНЯ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

       Шановні Новоархангельці!

Вітаю вас зі святом, що є символом відродження нації, духовної свободи. Нехай ваші серця наповнюються прагненням єдності та гордості від усвідомлення власної причетності до розбудови держави.

Сьогодні 21 листопада в Україні вперше буде відзначатись День Гідності та Свободи. Згідно Указу Президента України, таку дату вирішили встановити «з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження і донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття».

Бажаю миру, здоров’я, добра, благополуччя, незламної мужності та самовідданої любові до Батьківщини.

Утвердження непохитної віри в створення нової, демократичної та процвітаючої України.

З повагою

 

Голова районної ради                                               Олег Сова

 


 
14 листопада 2014
14 листопада в центральному районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди дня працівника сільського господарства, в яких взяв участь голова районної ради Сова О.М. привітав та відзначив грамотами кращих працівників галузі.
 

Шановні аграрії Новоархангельського краю!

Щиро вітаю вас із професійним святом!

     Наш район славиться міцними та усталеними землеробськими традиціями. Серед усіх професійних свят – День працівника сільського господарства є одним із найбільш знаних, адже вшановується праця найчисленнішої когорти трударів, чиїми руками твориться хліб.

     Аграрії Новоархангельського району завжди зустрічають це свято з великою відповідальністю та високими виробничими показниками. Недаремно їх називають годувальниками, адже вони працюють в напруженому щоденному режимі, часто без відпочинку задля піднесення добробуту району. І я переконаний, що аграрії заслуговують цього високого і гордого звання!

      З почуттям глибокої шани і поваги щиро дякую усім аграріям Новоархангельщини за самовіддану працю, за розуміння і мудрість, за натруджені руки.

      Щиро вітаю усю хліборобську родину, усіх причетних до цього славного свята, людей, які колись працювали у галузі сільського господарства, молодь, яка сьогодні освоює сільськогосподарські професії.

      Хай втілюються в життя усі ваші плани і задуми в ім’я розквіту рідної України та для піднесення добробуту жителів району.

З повагою

 Голова районної ради                                                   Олег Сова

 

28 жовтня 2014

28 жовтня відбувся мітинг-реквієм присв`ячений 70-ій річниці визволення України від німецьких загарбників. Перед присутніми учасниками мітингу-реквієму виступили заступник голови районної ради Анатолій Грох та голова Новоархангельської районної організації ветеранів України Ніна Іванець.

 

 

24 жовтня 2014

Відбулася планова зустріч голови обласної ради Олександра Чорноіваненка за участю голови районної ради Олега Сови і сільських голів Новоархангельського району в рамках планової робочої поїздки до району. Олександр Чорноіваненко відверто поспілкувався з керівниками органів місцевого самоврядування, розпитав їх про їхні проблеми, щоб сприяти їх вирішенню.
Зустріч голова обласної ради розпочав з хвилини мовчання в пам'ять про загиблих на сході захисників України і подякував всім сільським головам які допомагають нашим військовим.
Олександр Чорноіваненко поінформував селищного та сільських голів про те, що при обласній раді створено Координаційну раду з земельних питань, щоб сприяти вирішенню всіх земельних проблем, які турбують людей на місцях. А тому він закликав всіх звертатися до обласної ради з земельними проблемами, і він особисто намагатиметься допомогти.

 

 

24 жовтня 2014

“Хочу, щоб проблеми вчителів були почуті і вирішені.” з такими словами звернувся голова обласної ради Олександр Чорноіваненко до колективу Новоархангельський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. - гімназія", в рамках планової робочої поїздки до району.

 

 

 

4 жовтня 2014

 

Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет 4 жовтня 2014 року відслужив чин великого освячення Володимирського храму у селищіі Новоархангельськ. В заході взяв участь голова районної ради Олег Сова,  благодійники будівництва храму, представники влади області та району, та мешканці селища.

 

 

 

29 вересня 2014

Голова районної ради Олег Сова взяв участь в апаратній нараді. Під час якої  активно обговорювались питання щодо виконання районного бюджету у вересні та за дев`ять місяців поточного року.

 

 

 

15 вересня 2014

Голова районної ради Олег Сова взяв участь у проведенні щотижневої апаратної наради. На нараді обговорювались питання  про стан підготовки закладів соціальної сфери району до осінньо-зимового періоду, про необхідність проведення інвентаризації земельних ресурсів, економію фінансових ресурсів, про організацію і проведення навчального семінару для сільських, селищних голів, секретарів місцевих рад з питань підготовки та проведення у районі позачергових виборів до Верховної Ради України.

 

 

09 вересня 2014

Під керівництвом голови районної ради Олега Сови відбулося засідання двадцять дев`ятої сесії Новоархангельської районної ради шостого скликання.

На розгляд сесії виносились такі питання:

про районну програму поводження з твердими побутовими відходами в Новоархангельському районі на 2015-2019 року;

про програму розвитку надання адресних соціальних послуг сім`ям та особам, що опинилися в складних життєвих обставинах у Новоархангельському районі на 2014-2018 роки;

про внесення змін до районної комплексної програми профілактики злочинності, про передачу в оренду майна спільної власності територіальної громади сіл та селища району;

про внесення змін до рішення районної ради від 31 січня 2014 року №272 "Про районний бюджет на 2014 рік";

про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І квартал 2014 року.

 В роботі сесії, розглянуто сімнадцять питань по яких прийнято відповідні рішення.

 

 

21 серпня 2014

Голова районної ради Олег Сова взяв участь у вітанні та гостинному прийомі учасників пробігу, які мають амбітну ідею – проїхати територією України, Польщі, Німеччини і фінішувати біля стін Європейського Парламенту - французькому Страсбурзі, розпочав реалізовувати мешканець Власівки (Світловодський р-н), інвалід першої групи Іван Ареф’єв разом із товаришем Анатолієм Пирогом зі Словянська.

 

 

4 серпня 2014

 

Заступник голови районної ради Анатолій Грох, взяв участь в щотижневій апаратній нараді за головуванням заступника голови районної державної адміністрації Лариси Поліщук. Питання, що були на порядку денному, традиційно стосувалися роботи агропромислового комплексу, стану надходжень податків та зборів до районного бюджету, а також підготовки до нового опалювального сезону та впровадження заходів з енергозбереження, переходу на альтернативні види палива і економію природного газу.

 

28 липня 2014

            Голова районної ради Олег Сова взяв участь в апаратній нараді стосовно питань, які є актуальними стосовно життєдіяльності району та селища.

 

 

 

21 липня 2014

 Голова районної ради Олег Сова прийняв участь в апаратній нараді з обговорення питання тимчасового розселення громадян, вимушених переселенців з Донецької і Луганської областей, та вирішення їх соціально-побутових проблем.

 

 

20 липня 2014

За участю  голови Новоархангельської районної ради Олега Сови, голови районної державної адміністрації Дмитра Зубова , та активістів селища Новоархангельськ було проведено акцію “Розфарбуй міст”. Учасники акції активно долучилися до дійства проявивши патріотизм до таких наболілих питань сьогодення.

 

 

 

15 липня 2014

 

За участю голови районної ради Олега Сови відбулося засідання районного штабу з питань тимчасового розселення громадян, вимушених переселенців з Донецької і Луганської областей, та вирішення їх соціально-побутових проблем.

 

 

14 липня 2014

            Голова районної ради Олег Сова взяв участь в апаратній нараді з обговорення питань щодо виконання районного бюджету у липні та за сім місяців поточного року.

 

 

02 липня 2014

Другого липня відбувся переджнивний семінар в приватно-орендному підприємстві імені Гагаріна. У форумі аграрників взяв участь голова 

Кіровоградської обласної ради 

Чорноіваненко О.А., голова Новоархангельської районної ради Олег Сова, представники влади району,  та інші почесні гості. Конкретні справи, спрямовані на розквіт своєї маленької Батьківщини,  є чудовим прикладом для інших керівників сільгосппідприємств району і області, ─ зазначив ОлександрЧорноіваненко. Учасники заходу оглянули численний парк машинно-тракторної техніки та причіпного інвентарю для обробітку ґрунту.

01 липня 2014

Голова районної ради Олег Сова. взяв активну  участь в проведенні апаратної наради та виступив під час обговорення.   На  нараді було порушено питання щодо упорядкування торгівлі в райцентрі селища Новоархангельськ, діяльності районного відділу УМВС України в Кіровоградській області по дотриманню громадського порядку та безпеки дорожнього руху, виконання бюджету району за 6 місяців 2014 року, організації підготовки з проведення районного семінару по збиранню ранніх зернових та зернобобових культур у 2014 році.

 

22 червня 2014        

У с.Копенкувате відбулося перепоховання воїнів на братській могилі, яка знаходиться в центрі села. В заході приймав участь заступник голови районної ради А.М. Грох, який зі словами скорботи та великої шани  загиблих воїнів звернувся до присутніх.

 

 

22 червня 2014

 

           Голова районної ради взяв активну участь у мітингу-реквіємі , який відбувся 22 червня. Під час заходу відбулося покладання  квітів до пам`ятника загиблим у роки Великої Вітчизняної війни.  На будинках органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, установах, підприємства, організаціях району приспущено Державний Прапор України, а загиблих вшановано хвилиною мовчання.

13 червня 2014

 

Голова районної ради Олег Сова взяв участь в урочистостях з нагоди відзначення Дня медичного працівника, та спільно з головою районної державної адміністрації вручив грамоти кращим працівникам галузі. Олег Миколайович привітав присутніх та побажав добробуту, наснаги і здобутків в такій нелегкій праці медичних працівників.

 

 

5 червня 2014

 

           Голова районної ради Олег Сова взяв участь в засіданні районного штабу з питань тимчасового розселення громадян, вимушених переселенців з Донецької і Луганської областей, та вирішення їх соціально-побутових проблем.

 

 

 

2 червня 2014

За участю голови районної ради Олега Сови відбулася апаратна нарада з питань обговорення шляхів реалізації в регіонах, завдання щодо забезпечення якісними умовами життя населення незалежно від місця проживання, та благоустрій населених пунктів району. Також було обговорено питання щодо відпочинку та оздоровлення дітей та підлітків району в літній період 2014 року.

 

 

28 травня 2014

28 травня 2014 року біля пам`ятного знака прикордонникам вшанували пам`ять прикордонників — героїв Великої Вітчизняної війни. Голова районної ради Олег Сова звернувся з вітальними словами до воїнів-прикордонників, а також вшанував  пам`ять прикордонників — героїв Великої Вітчизняної війни, та тих, хто у свій час проходив військову службу саме у прикордонних військах.

 

 

20 травня 2014

Під головуванням голови районної ради Олега Сови відбулася двадцять восьма сесія Новоархангельської районної ради шостого скликання. На розгляд сесії були винесені такі питання: стан реалізації районної програми “Центральний регіон — 2015”, про районну програму оздоровлення і відпочинку дітей, молоді та сімей з дітьми Новоархангельського району на 2014-2019 роки, про районну комплексну програму забезпечення діяльності кримінально-виконавчої інспекції та попередження росту рецидивної злочинності на 2014-2015 роки.

В ході засідання сесії районної ради було розглянуто десять питань по яких прийнято відповідні рішення.

 

19 травня 2014

Голова районної ради Олег Сова взяв участь в апаратній нараді з питань виконання районного бюджету у травні та за п`ять місяців поточного року та підготовка до проведення позачергових виборів Президента України.                                      

 

 

 

16 травня 2014

Голова районної ради Олег Сова та голова районної державної адміністрації Дмитро Зубов  провели  засідання робочої групи з підготовки проведення виборів Президента України 25 травня 2014 року. В роботі взяли участь представники правоохоронних органів, Міністерства надзвичайних ситуацій, голови селищної та сільських рад.

 

 

9 травня 2014

Голова районної ради Олег Сова взяв активну участь у  Мітингу-реквіємі, який присвячений 69-ій річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні. Під час заходу керівництвом району було покладено квіти до підніжжя пам`ятника загиблим воїнам в роки війни. З нагоди свята Дня 9-травня голова районної ради Олег Сова вітав поважних  ветеранів з Великою Перемогою  бажаючи міцного здоров`я на довгі роки та щасливого життя.

 

 

8 травня 2014

  У переддень Великої Перемоги голова районної ради Олег Миколайович Сова у складі делегації керівництва району відвідав та привітав ветерана 

Великої Вітчизняної війни Григорія Івановича Мазуру, який проживає у с. Тернівка. Під час зустрічі було вручено Григорію Івановичу Почесну Грамоту обласної ради і райдержвадміністрації та нагрудний знак до неї, а також цінний подарунок.

 

 

28 квітня 2014

За участю голови районної ради Олега Сови відбулася апаратна нарада. Під час наради піднімались питання щодо упорядкування на території району братських могил, пам`ятників, місць поховань воїнів загиблих в роки  Великої Вітчизняної війни з нагоди відзначення 69-ї річниці з Дня Перемоги. Жваво обговорювалось питання стосовно реорганізації загальноосвітніх навчальних закладів, підвезення дітей до навчальних закладів, завершення навчального року та підготовки до проведення оздоровчої кампанії 2014 року.

За результатами апаратної наради з розглянутих питань прийнято відповідні рішення - підготовлено та видано протокольне доручення безпосереднім виконавцям

 

 

25 квітня 2014

            Голова районної ради Олег Сова взяв участь у засіданні колегії районної державної адміністрації. На засіданні колегії було розглянуто такі питання: про стан кадрової роботи в районній державній адміністрації та дотримання законодавства по боротьбі з корупцією, про організацію підготовки до проведення оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2014 року.

 

 

 

. 22 квітня 2014

                Голова районної ради Олег Сова взяв участь у представленні працівникам апарату, керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації, установ та організацій, селищному та сільським головам, громадськості району нового голови районної державної адміністрації Дмитра Зубова. Голова районної ради Олег Сова привітав новообраного голову з призначенням і побажав здоров’я, плідної праці та успіхів у роботі. В свою чергу Олег Миколайович звернув увагу присутніх на необхідність вирішення низки проблемних питань у районі та визначив основні напрямки, на які має бути спрямована спільна робота районної державної адміністрації та районної ради.

 

6 квітня 2014

Голова районної ради Олег Сова взяв активну участь у   нараді з керівниками органів місцевого самоврядування району з питань підведення підсумків виконання місцевих бюджетів за І квартал 2014 року.

Під час наради було обговорено підсумки виконання місцевих бюджетів за І квартал 2014 року та уточнення місцевих бюджетів Новоархангельського району на 2014 рік.

 

 

28 березня 2014

Голова районної ради Олег Сова взяв участь у засіданні колегії районної державної адміністрації. На засідання колегії районної державної адміністрації було розглянуто такі питання: про стан підготовки сільськогосподарських формувань району до проведення комплексу весняно-польових робіт,   про  стан надання медичної допомоги вагітним, роділлям, породіллям та дітям в Новоархангельському районі та  про  виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади  виконавчим комітетом Небелівської сільської ради.

 

21 березня 2014

                Відбулася сесія районної ради. На розгляд сесії були винесені такі питання: звіт про виконання програми економічного і соціального розвитку Новоархангельського району на 2013 рік та внесення змін  до рішення районної ради від 31 січня 2014 року №272 «Про районний бюджет на 2014 рік». Загалом в ході засідання сесії районної ради було розглянуто шість питань по яких прийнято відповідні рішення.

 

 

13 березня 2014

            Голова районної ради Олег Сова взяв участь  в урочистостях присвячених 70-ій річниці визволення району від фашистських загарбників. Цього дня відбулася урочиста передача естафети пам’яті “Слава визволителям України” від Новоукраїнського, Добровеличківського, Маловисківського районів, присвячена цій знаменній даті.

 

 

 

 

4 березня 2014

            Відбулася сесія районної ради. На розгляд сесії були винесені питання: про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок, що надаються в оренду на території Новоархангельського району Кіровоградської області. В ході засідання сесії районної ради було розглянуто 4 питання по який прийнято відповідні рішення.

 

 

28 лютого 2014     

Голова районної ради Олег Сова взяв участь у засіданні колегії районної  державної адміністрації.

 Колегією  було розглянуто наступні питання: Підсумки економічного і соціального розвитку району за 2013 рік, Підсумки виконання бюджету

Новоархангельського району за 2013 рік.